Kombi bakımı kombinizin uzun yıllar size ve yuvanıza eşlik etmesi için önemli bir konudur. Bakımı zamanında yapılan kombiler uzun yıllar verimli ve randımanlı çalışır. Sizlerde bu kış günlerinde kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız ve kombi tamirine çuval dolusu para verip uğraşmak istemiyorsanız kombinizin bakımını zamanında yapmalısınız.İstanbul kombi bakımı olarak sizi ve ailenizi yarı yolda bırakmamak için buradayız. Her marka, her model ve her çeşit kombinize itinayla bakım yapılır.

Kombi bakımı size pahalı bir olay gibi gelebilir fakat bu bakım yapılmayıp kombiniz arızalandığı zaman vereceğiniz tamir parasının yanında bakım parasının lafı bile olmaz.Kombi bakım sizin bile evinizde ufak önlemler ve tedbirler alarak yapabileceğiniz bir eylemdir. Su rezistanslarınızı temizlemek gibi temiz su kullanmak gibi ufak hareketler sizi ve kombinizi ufak bir yükten kurtaracaktır.

Kombi bakımı evde yapılabilir dedik fakat bunun için de bazı önlemler alınmalı yoksa bu ufak hayat kurtarıcı hareketler sizi ve sevdiklerinizi üzebilir.Bakım daha öncede dediğimiz gibi ufak ama önemi çok büyük bir ayrıntıdır. Uzman ekibimizle ve birinci sınıf kalitede ki yedek parçalarımızla bakım için en doğru adresiz. Bizi tercih etmeniz bir neden daha söylemek gerekirse daha öncede dediğimiz gibi bakım ufak ama önemli bir ayrıntıdır.Eğer bu ayrıntı yerine düzgün getirilmezse daha büyük masraflara yol açar. İşte tam da bu yüzden bizi yani İstanbul

kombi bakımı tercih etmek sizin yararınıza olacaktır. Avantajlı ve indirimli fiyatlarımızla müşteri dostu tavrımızdan bir gün bile ödün vermedik.Sizlerin mutluluğu bizlerinde mutluluğudur.Sadece İstanbul için değil tüm İstanbul için çalışmaktayız. Bizler bakımlarınızı kış gelmeden yaz aylarında yaptırmanzı tavsiye ederiz.

hızlı servis ağı hızlı servis ağı hızlı servis ağı hızlı servis ağı hızlı servis ağı

Kombilerinizin arızalarının kontrolü profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Kombi cihazlarınız için servis arayışınızda firmamızı tercih edin. Kaliteli ve ekonomik kombi servisinden faydalanın. İstanbul kombi servisliğinde öncü hizmet. İstanbul’de yer alan kombi Servisi, müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Her marka model kombi ile ilgili arızaları onarmakta, kombi bakımları ve temizliklerini gerçekleştirmektedir. Sertifikalı teknisyenlerimiz, kaliteyi, profesyonel kombi tamirlerini zamanında ve uygun bütçe ile tamamlamak için gerekli uzmanlığa ve donanıma sahiptir. Güvenilir teknisyenlerimiz, herhangi bir ek zararın meydana gelmesini önlemek için sorunu olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde onarmaya çalışacaktır. Kombi Servis tarafımızca gerçekleştirilen tüm kombi tamir servisi hizmetleri garantimiz altındadır. Bir onarım başarısız olursa, ücretsiz bir takip onarımı yapılır. Kombi sorunları asla çözümsüz değildir. Uygun fiyatlarla kombi bakım ve onarım hizmeti için bugün bizi arayın!

Servis Olanaklarımızdan Bazıları;
- Aynı Gün Servis Hizmeti
- Orjinal Yedek Parça
- 1 Yıl İşçilik ve Malzeme Garantisi
- Bakım Arıza ve Montaj Hizmeti
- Petek ve Radyatör Temizleme
- Kombi bakım onarım ve montaj konusunda uzman ekiplerle servis hizmeti